
Podczas zorganizowanej we wtorek (23.07) konferencji prasowej poznaliśmy nazwisko nowego dyrektora sportowego suwalskich Wigier.

21-letniego pomocnika nie zobaczymy w przyszłym sezonie w Biało-Niebieskich barwach.

Od środy rusza sprzedaż biletów na pierwsze spotkanie suwalskich Wigier w sezonie 2019/20. Wspierajcie nas na stadionie!

Pierwszoligowcy na boiska wybiegną lada moment! A już dziś można stworzyć swoją drużynę w zabawie Fantasy 1 Liga i sprawdzić się w roli menedżera. Warto spróbować, bo na najlepszych czekają nagrody.

Zachęcamy do zapoznania się z najciekawszymi informacjami prasowymi, po sobotnim sparingu Wigier z występującą w litewskiej Ekstraklasie FK Palanga.

Ostatni sprawdzian przed inauguracją sezonu zakończony zwycięstwem Biało-Niebieskich 2:0.

Jutro w godzinach 16:00 – 20:00 zapraszamy do kasy przy ulicy Zarzecze.

Z przyczyn rodzinno osobistych zawodnik rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.


Młody zawodnik został wypożyczony na rok z warszawskiej Legii.

W środę 17 lipca o godzinie 16:30 zagramy mecz kontrolny z trzecioligową Olimpią Zambrów.

Spiker suwalskich Wigier zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepiej prowadzących zawody wśród drużyn pierwszoligowych.
Można już planować wizyty na Stadionie Miejskim.
Przedszkolaki z Akademii Mali Geniusze odwiedzili dziś nasz Klub.
Dwudziestojedno letni pomocnik związał się z Wigrami dwuletnim kontraktem.
Pochodzący z Senegalu piłkarz związał się z Wigrami dwuletnim kontraktem.
Mamy nowego napastnika! Kevin Joel Vicente Levis podpisał dzisiaj z Wigrami roczny kontrakt z opcją przedłużenia umowy o kolejny sezon.
Dzisiaj rano po ciężkiej walce z chorobą odeszła Wiceprezes Wigier Suwałki S.A. Jadwiga Olbryś.
Dwóch młodzieżowców Jagiellonii Białystok zostało dzisiaj wypożyczonych do Wigier. Umowy na najbliższy sezon podpisali Szymon Łapiński i Paweł Gierach.
Młody zawodnik występował ostatnio w trzecioligowej Wiśle Puławy.
Nasi zawodnicy trenują przed piątkowym sparingiem z Pogonią Siedlce.
Młody zawodnik przeszedł do Suwałk z Pogoni Szczecin.
Impreza „Witamy lato na sportowo” odbyła się w Dąbrówce k/Suwałk.
W sobotę rano Biało-niebiescy udadzą się na do Kępy w gminie Sochocin gdzie rozegrają mecz kontrolny z Jagiellonią.
| POZ. | KLUB | PKT. | M. | |
|---|---|---|---|---|
1 | Legia II Warszawa | 84 | 34 | |
2 | ŁKS Łomża | 71 | 34 | |
3 | Warta Sieradz | 71 | 34 | |
4 | Wigry Suwałki | 65 | 34 | |
5 | KS CK Troszyn | 57 | 34 | |
6 | Wisła II Płock | 56 | 34 | |
7 | Widzew II Łódź | 54 | 34 | |
8 | Jagiellonia II Białystok | 49 | 34 | |
9 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 47 | 34 | |
10 | Ząbkovia Ząbki | 44 | 34 | |
11 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 41 | 34 | |
12 | Mławianka Mława | 40 | 34 | |
13 | Olimpia Elbląg | 38 | 34 | |
14 | GKS Wikielec | 37 | 34 | |
15 | Broń Radom | 36 | 34 | |
16 | GKS Bełchatów | 34 | 34 | |
17 | KS Wasilków | 25 | 34 | |
18 | Znicz Biała Piska | 15 | 34 |